Військові інженери зводять фортифікаційні споруди на Півдні України

21 Квітня 2021, 12:24

На південному напрямку інженерні підрозділи продовжують обладнання нових позицій та фортифікаційні роботи.

Про це повідомляють в Міністерстві оборони України. 

Інженерний підрозділ угруповання військ, який несе бойову службу на південному напрямку України, здійснює обладнання нових бойових позицій та будівництво фортифікаційних споруд.

Зокрема, з початку року, силами військових інженерів обладнані окопи й укриття для бойової техніки, створено систему траншей між бліндажами, а також продовжується будівництво вогневих споруд для посилення позицій.

Разом із тим, інженерно-саперними підрозділами зведеного загону оперативного забезпечення проводиться встановлення мінно-вибухових та не вибухових загороджень, нарощуються заходи маскування й ведуться роботи з фортифікаційного обладнання позицій.

Як повідомлялось раніше, на Херсонщині відбулись масштабні збори Територіальної оборони. Загальна чисельність підрозділів становить більше 4000 військовозобов`язаних. Це окремий стрілецький батальйон та окрема бригада ТрО у складі управління та 6 окремих батальйонів.

Основними завданнями навчань ТРО було визначено:

  • посилення охорони та захисту державного кордону;
  • забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, розгортання військ (сил);
  • охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій;
  • боротьби з диверсійними силами противника, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
  • підтримання правового режиму воєнного стану.