У приватного підприємства відсудили землю біля адмінмежі з Кримом

21 Квітня 2021, 10:48

Південно-західний апеляційний господарський суд задоволив позовну заяву прокуратури АР Крим та міста Севастополя в інтересах держави та зобов’язав приватне підприємство усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, що належить на праві власності Каланчацькій районній державній адміністрації.

Про це повідомили в Прокуратурі Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Встановлено, що у лютому 2015 року між Управлінням Північно-Кримського каналу та приватним підприємством укладено договір земельного сервітуту з метою розміщення споруд, на земельній ділянці, яка належить до земель державної власності.

Вказаний договір був укладений Управлінням Північно-Кримського каналу без відома Каланчацької районної державної адміністрації та з грубим порушенням вимог чинного законодавства.
Окрім того, протиправна передача зазначеної земельної ділянки приватному підприємству перешкоджала будівництву КПВВ «Каланчак» на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією півострова Крим.
Завдяки реагуванню прокуратури, судом зобов’язано приватне підприємство знести будівлі та споруди, незаконно розміщені вздовж траси Херсон-Сімферополь, на земельній ділянці площею 0,5 га, що прилягає до Північно-Кримського каналу та знаходиться в межах його прибережної захисної смуги.