Оперативники вилучили у жителя Скадовська гранатомет і тротилові шашки

16 Квітня 2021, 15:35

Оперативники Скадовського районного відділу поліції провели санкціонований обшук за місцем проживання 33-річного жителя міста Скадовськ та виявили арсенал зброї.

Про це повідомили в поліції Херсонської області.

“Ми виявили схованки з різноманітним видами зброї та боєприпасів. Вилучили гранатомет РПГ-18, 8 осколкових боєприпасів, 3 гранатометні постріли, 2 тротилові шашки, запали, пластид, понад 500 патронів до вогнепальної зброї та магазини до автомату Калашникова”, – повідомив начальник Скадовського районного відділу поліції Олександр Рогожин.
Як пояснив власник будинку, вказані предмети він нібито знайшов за територією міста Скадовськ. У межах відкритого кримінального провадження за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» КК України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.
Зараз перевіряється походження вилученої зброї та боєприпасів, Призначено судово-балістичну та судово-вибухотехнічну експертизи. Процесуальне керівництво у кримінальному провадження здійснює Скадовська окружна прокуратура.