МВС планує до травня взяти на облік всю зброю в Україні, включаючи зброю ЗСУ

10 Січня 2021, 14:45

Фото Мілітарний портал

Міністерство внутрішніх справ візьме на облік всю зброю в країні. Також на облік має бути взята вся зброя, що  є в ЗСУ, спецслужбах і правоохоронних органах.

Про це повідомляє Український мілітарний портал. 

Всю зброю, яка перебуває на озброєнні Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів та спецслужб мають облікувати в базах Міністерства внутрішніх справ.

Це передбачено Планом заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом в Україні, що був затверджений Розпорядженням Кабінету Міністрів від 05 січня 2021 р. № 7-р (пункт 10):

«Забезпечити внесення до бази даних “Арсенал” облікових даних зброї, яка перебуває на озброєнні військових формувань, а також державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, державних правоохоронних органів спеціального призначення, правоохоронних органів спеціального призначення, а також інформації про заходи з оптимізації роботи зазначеної бази даних», – йдеться у пункті 10.

Виконавцями визначено: Міністерство оборони, МВС, СБУ (за згодою), Управління державної охорони (за згодою), Національну поліцію, Адміністрацію Держприкордонслужби, Мін’юст, Службу зовнішньої розвідки (за згодою), Адміністрацію Держспецзв’язку.

Термін виконання заходу – травень 2021 року.

Нагадаємо, що голопристанські оперативники отримали інформацію, що херсонець хоче збути гранати на території районного центру. Підозрюваного затримали на автостанції. Під час особистого огляду у нього вилучили сумку, в якій знаходились: обріз мисливської рушниці, граната Ф-1, граната РГН та більше 100 патронів різного калібру.