Учасники бойових дій отримали більше 6400 гектарів землі на Херсонщині

22 Січня 2021, 22:18

На Херсонщині учасникам бойових дій на Сході України було передано 3967 земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру в Херсонській області.

Така кількість ділянок була передана від початку запровадження ініціативи щодо надання у власність земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

Загальна площа переданих на Херсонщині ділянок становить 6431,4592 га: 3598 ділянок (6394,7472 га) – для ведення особистого селянського господарства та 369 (36,71 га) – для індивідуального садівництва.

Ще на 6875 земельних ділянок загальною площею 9868,5856 га учасники бойових дій та члени родин загиблих військовослужбовців у ході їх проведення отримали дозволи Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області на розроблення проектів землеустрою щодо передачі у власність.

За даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність, в цілому по області забезпечення учасників АТО/ООС земельними ділянками наразі становить 76,6%.

Як повідомлялось, у селищі Рикове Генічеського району Херсонщини виділили 11 земельних ділянок для учасників бойових дій.

Нагадаємо, надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.