З початку року в морських пунктах пропуску херсонські прикордонники оформили 4409 суден та 54593 осіб

24 Листопада 2020, 11:57

З початку поточного року  в морських пунктах пропуску прикордонники Херсонського загону оформили 4409 суден та 54593 осіб.

Про це повідомляють в ДПСУ.

Так, протягом минулої доби, військовослужбовці загону в пунктах пропуску для морського сполучення оформили 20 суден та 387 осіб.

Одному громадянину Російської Федерації прикордонники відмовили у пропуску за незаконне відвідування Криму у 2016 році, а шістьох громадян Єгипту прикордонники не пропустили через недійсні паспортні документи.

Цікава історія сталась  на початку вересня. Тоді прикордонники  Херсонського загону затримали незвичну групу іноземців. Чоловіки африканської зовнішності йшли узбіччям автомобільної дороги в Очаківському районі Миколаївської області. 

Як стало відомо згодом, це саме ті «мандрівники», що знаходились на іноземному судні, яке напередодні прибуло з Гвінеї в пункт пропуску «Дніпро-Бузький МТП». Їх виявили прикордонники ще 13 вересня. 

Нелегали  потайки потрапили на корабель  та переховувалися на ньому.

Прикордонники не допустили їх сходження на берег та до відправлення судна чоловіки знаходились під охороною.

Виявляється, коли нелегали  не спромоглися потрапити на територію України в пункті пропуску «Дніпро-Бузький МТП», після відходу судна в зворотному напрямку, вони вирішили зістрибнути з теплоходу.  14 вересня, під час слідування Дніпро-Бузьким лиманом до Чорного моря, чоловіки  вистрибнули за борт, прихопивши з собою  рятувальний круг. Так їм вдалося дістатися українського берега, а  згодом прикордонники затримали їх повторно вже на суші. 

Прикордонники Херсонського загону постійно працюють над покращенням комфорту, безпеки та швидкості оформлення громадян, як в авіаційних, так і в морських пунктах пропуску через державний кордон України.