На Херсонщині збільшать кількість ПЛР-тестувань

23 Листопада 2020, 15:17

Фото Укрінформ

В області у наявності 11562 ПЛР-тестів та 12535 ІФА-тестів. На Херсонщині ІФА-тестування проводить 11 лабораторій, а ПЛР-тестування – 3 лабораторії. Кількість матеріалів є достатньою, та її планують збільшити. 

Про це на селекторній нараді, яка пройшла в онлайн-форматі, розповів заступник голови Облдержадміністрації Вадим Чабан.

“Кабінетом Міністрів України поставлено завдання збільшити кількість ПЛР-тестувань. Технічні можливості наших лабораторії дозволяють збільшити кількість проведених тестів у півтора-два рази, але наголошую, що це велика відповідальність для осіб, відповідальних за відбір проб для проведення тестування”, – зазначив Вадим Чабан.
Водночас, за його словами, від сьогодні в області запрацює повністю електронна система моніторингу відбору проб та проведення ПЛР-тестувань. Також впровадження електронної системи дозволяє встановлювати контроль за режимом самоізоляції осіб, які контактували з хворими на COVID-19.
“Після того, як запрацює електронна система, керівники РДА мають координувати роботу органів Національної поліції та місцевого самоврядування стосовно організації роботи за дотриманням громадянами режиму самоізоляції”, – додав Вадим Чабан.