Генічанам повернули 205 тисяч гривень у вигляді податкової знижки

20 Листопада 2020, 09:45

Платникам податків Генічеського району повернули з бюджету 205 тис. гривень раніше сплачених податків у вигляді податкової знижки.

Про це повідомили у ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Згідно повідомлення, з метою отримання податкової знижки громадяни району подали 133 декларації про майновий стан та доходи.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п. 166.2.1 Кодексу).