Директора підприємства підозрюють у отриманні бюджетних коштів за не виконану роботу з реконструкції стадіона

22 Листопада 2020, 12:11

Фото має ілюстративний характер. Автор - Твоє Місто

Новокаховською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом складання, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляють в Херсонській обласній прокуратурі. 

 

За даними слідства, у 2018 році одна з міських рад Херсонщини уклала договір підряду із приватним підприємством про реконструкцію трибун на стадіоні, кошторисна вартість яких становила близько 10 млн. грн

Проте, директор підприємства-підрядника, маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, унаслідок чого з державного бюджету за невиконані роботи було перераховано на рахунок підприємства близько 700 тис. грн.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії.