У жителя Голої Пристані знайшли фальсифікат на півмільйона гривень

28 Листопада 2020, 23:26

Протягом поточного року 46-річного мешканця міста Гола Пристань реалізовував цигарки невідомого походження: без документів та ліцензій. Прокуратура завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт.

За даними слідства, підозрюваний впродовж 2020 року з метою отримання надприбутку, за відсутності будь-яких дозвільних документів та ліцензії організував у м. Гола Пристань реалізацію населенню цигарок невідомого походження. Фальсифікат зловмисник збував оптом та через мережі роздрібної торгівлі.
Під час досудового розслідування в його домоволодінні правоохоронці виявили та вилучили тютюнову продукцію на загальну суму понад півмільйона гривень. За клопотанням прокуратури на все вилучене майно накладено арешт.
Обвинувальний акт щодо вказаної особи скеровано до Голопристанського районного суду області для розгляду по суті.
У разі доведення вини фігуранту загрожуватиме покарання у виді штрафу розміром від 85000 до 170000 гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.