Херсонські прикордонники взяли участь у командно-штабних навчаннях “Об’єднані зусилля – 2020”

25 Вересня 2020, 13:15

На Херсонщині військовослужбовці Держприкордонслужби взяли участь у командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020″.

Про це повідомляють у ДПСУ.

До навчань, що проходили разом з військовослужбовцями ЗСУ, Національної поліції, ДСНС, Національної гвардії в районі Дніпра та неподалік Кінбурнської коси, долучились екіпажі прикордонних катерів і відділ спеціальних дій Одеського загону Морської охорони, прикордонники відділу «Скадовськ» Херсонського прикордонного загону, оперативно-бойової прикордонної комендатури «Сиваш».

Зокрема було відпрацьовано здійснення спільного патрулювання морського узбережжя, в тому числі і з підрозділами територіальної оборони, виявлення можливих диверсійно-розвідувальних сил та порядок несення служби на блок-посту. А також захоплення плацдарму та форсування водних перешкод на всіх видах десантно-переправних засобів.

Нагадаємо, що на Херсонщині в рамках стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля-2020» підрозділи десантно-штурмових військ України разом з партнерами з НАТО відпрацьовують форсування річки Дніпро. За маневрами спостерігають президент України Володимир Зеленський і військові аташе посольств в Україні країн-членів НАТО.