Правоохоронці Херсонщини продовжують виявляти порушників карантину: складено 85 протоколів

28 Вересня 2020, 13:02

За минулий тиждень поліцейські Херсонщини склали 85 протоколів за порушення карантинних вимог.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, загалом від початку запровадження карантинних обмежень поліцейські Херсонщини склали 1484 адміністративних протоколи за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Мінімальний розмір штрафу за цією статтею становить 17 тисяч гривень.
Щоденно для здійснення перевірок заступають рейдові патрулі, які відпрацьовують громадські місця, транспорт, заклади харчування, ринки та перевіряють дотримання карантинних вимог із запобігання поширенню вірусу COVID-19.
Правоохоронці вкотре нагадали громадянам про необхідність дотримання рекомендацій МОЗ із запобігання поширенню COVID-19: носити маски в громадських місцях, користуватись антисептиками та тримати соціальну дистанцію.Порушення карантинних вимог тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.
Як повідомлялося, за попередній тиждень поліцейські Херсонщини склали 95 протоків за порушення карантинних вимог, з них 25 в обласному центрі.
З початку введення карантину працівниками Генічеського відділу поліції було складено 63 адмінпротоколи про порушення правил і вимог карантину людей у Генічеському районі.

Нагадаємо:

  • Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня.
  •  Згідно з рішеннями Кабміну, в залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  • У регіонах із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).
  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
  • Стежте за актуальною інформацією та порадами на офіційному інформаційному порталі Кабміну «Коронавірус в Україні»
    covid19.com.ua.