Пасажиропотік між Україною та тимчасово окупованою територією АР Крим зменшився втричі

13 Липня 2020, 13:16

У порівнянні з минулим роком, пасажиропотік в пунктах пропуску та КПВВ на ділянці Херсонського прикордонного загону зменшився майже втричі, що зокрема пов’язано з карантинними обмеженнями, введеними як в Україні, так і в сусідніх державах.

Про це повідомляє ДПСУ.

Так, протягом першого півріччя минулого року військовослужбовці загону здійснили оформлення 1 мільйона 100 тисяч громадян та 167 тисячі транспортних засобів. За аналогічний період поточного року прикордонниками загону було оформлено 487 тисяч громадян та 65 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, 37 тисяч осіб та 328 літаків прикордонники оформили в аеропортах «Херсон» та «Миколаїв», 41 тисячі осіб та 2604 морських суден прослідували через морські пункти пропуску, а також 408 тисяч осіб та 62 тисячі автівок були оформлені в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка»”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що представники Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки на чолі з Головою Комітету Олександром Завітневичем з робочим візитом прибули на Херсонщину та відвідали контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.