Правозахисники вимагають тиснути на РФ через блокування українських ЗМІ в Криму

25 Червня 2020, 11:41

Кримська правозахисна група звертається до представників країн-учасниць ОБСЄ з проханням посилити тиск на Російську Федерацію для того, щоб вона припинила блокування медіа та інші незаконні обмеження свободи слова в Криму.

Про це повідомляє ІМІ з посиланням на сайт Кримської правозахисної групи.

Про посилення блокування в Криму українських незалежних медіа повідомила експертка Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова 23 червня під час онлайн-засідання ОБСЄ.

За словами правозахисниці, ці дії істотно обмежують доступ до інформації незалежних українських онлайн-медіа та FM-радіостанцій для жителів анексованого Криму. В умовах пандемії, додала Сєдова, така політика Росії в Криму ще більше ускладнює становище, позбавляючи людей доступу до незалежної інформації про ситуацію з пандемією в Україні, від якої може безпосередньо залежати життя і здоров’я цих людей.

Сєдова уточнила, що на півночі Криму українське FM-мовлення навмисно блокується за допомогою ввімкнення на українських частотах російських радіостанцій.

“У зв’язку з цим Кримська правозахисна група звертається до представників країн-учасниць ОБСЄ з проханням посилити тиск на Російську Федерацію для того, щоб вона припинила блокування медіа та інші незаконні обмеження свободи слова в Криму. А також щоб Російська Федерація припинила порушувати цілу низку зобов’язань перед іншими країнами-учасницями ОБСЄ”, – йдеться в повідомленні.