На Херсонщині вже 139 випадків коронавірусу: перший у Голій Пристані

04 Травня 2020, 10:31

У Херсонській області 139 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус. З них 52 людини вже одужали, та два летальні випадки.

Як йдеться у повідомленні облдержадміністрації, за минулу добу проведено 218 ПЛР-досліджень на виявлення коронавірусу, з них один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Це 53-річний чоловік з м. Гола Пристань, обстежений з підозрою на гостре распіраторне захворювання. Зараз перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні Голопристанської ЦРЛ. Стан середньої важкості, підключення до апаратів ШВЛ не потребує. Коло контактних осіб встановлюється. Їх буде перевірено методом ПЛР.

Як повідомлялося, в області діють додаткові обмежувальні заходи. До 06:00 04 травня на території м. Олешки обмежено пересування та перебування у громадських місцях. Також обмежено пересування приватного транспорту з м. Каховка (в’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим у Каховці, та автотранспорту спеціальних рейсів, що забезпечує перевезення працівників об’єктів критичної інфраструктури) шляхом встановлення мобільних карантинних блокпостів.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.