«Відкритий ринок»: для фермерів створили майданчик для продажу продукції в умовах карантину

17 Квітня 2020, 11:29

Фото ХОДА

Через епідемію коронавірусу дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по усьому світу мають проблеми із збутом власної продукції. Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів. Щоб зарадити цьому, було створено відкритий інтернет-майданчик для фермерів. 

Про це повідомляють в ХОДА.

“Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відмічає критичну ситуацію із продажами ранньої продукції на Закарпатті та в південних регіонах України. Окрім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежена робота багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід.

Щоб зарадити даній ситуації та підтримати дрібних фермерів та сімейні фермерські господарства громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України розробили онлайн майданчик rynok.in.ua на якому фермери зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти.

Проєкт «Відкритий ринок» також допоможе мешканцям міст і містечок, які звикли споживати екологічну продукцію з села, а через заходи із боротьби з коронавірусом ринки та ярмарки закриті – тому така можливість обмежена. Сервіс є абсолютно безкоштовним!”, – йдеться у повідомлені. 

Сайт проєкту «Відкритий ринок» – www.rynok.in.ua

Інформація про проєкт – https://youtu.be/-zkD8_bl1s4