Працівники “UA:Херсон” протестують проти скорочень

25 Лютого 2020, 15:19

Фото IPC-Херсон

Кількадесят співробітників UA:Херсон (колишня ХОДТРК “Скіфія” – ред.) провели акцію протесту під стінами телецентру. Вони виступають проти масових звільнень, які, за їх інформацією, заплановані на 2020 рік.

Про це повідомляє IPC-Херсон.

“Я пропрацював тут майже 30 років. Що мені робити далі? В мене сім’я, а мене намагаються позбавити єдиного джерела доходів. Документів на скорочення ще немає, але є чутки, що до літа з теперішнього колективу залишать тільки половину. Ми вирішили не чекати, поки нас звільнять, та провести превентивну акцію протесту. Якщо ж ми все-таки залишимось без роботи — не виключно, що всім колективом ми вирушимо до Києва, щоб влада нас почула у себе під вікнами”, – розповів технік монтажу Владислав Брукатський.

У свою чергу, керівництво “UA:Херсон” зазначає, що жодних причин для паніки, наразі, немає. Чи будуть скорочення вони не знають, та поки що закликають не реагувати на чутки.

“Ми продовжуємо роботу у дещо зміненому форматі. Ефір не буде скорочено, навпаки, нам дають зайву годину щоденно. Так, корективи щодо наповнення програм будуть внесені, та поки скорочення штату ми не передбачаємо. Чутки є чутками, ми це пояснювали працівникам, та не всі нас почули. Ми продовжуємо працювати в штатному режимі у повному складі”, – відповідаючи на питання журналістів розповіла Оксана Шило, менеджерка “UA:Херсон”.

Підтримати колег зібрались колишні співробітники “Скіфії”, журналісти херсонських видань, громадські активісти та представники Самооборони.