Не вакцинованих дітей в Херсонській області менше ніж 2%

08 Січня 2020, 15:34

Відповідно до Національного журналу вакцинації, в Херсонській області вакциновано 98% всіх дітей шкільного віку. Ці показники найкращі серед усіх регіонів України.

Про це кореспондентам IPC-Херсон розповіла головний лікар “Обласного будинку дитини” Херсонської обласної ради Тетяна Карчевич.

“Завдяки тому, що протягом листопада — грудня проведено активну роботу з батьками дітей шкільного віку ми маємо чудові показники вакцинації. Також цьому сприяла організація виїзних бригад медичних працівників в районах області. Завдяки цьому відсоток повністю не вакцинованих дітей на даний час у нас менш як 2%. Це найкращі показники в Україні.”- зазначила Карчевич.

За словами Карчевич найменший відсоток вакцинованих серед дітей віком від одного до шести років, які не відвідують організовані дитячі колективи. Також проблемою є вакцинація дітей внутрішньо переміщених осіб, що не відвідують медичних закладів.

Нагадаємо, що на Херсонщині відкрилися одразу три новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Подробиці за посиланням.

Читати російською