На Херсонщині заборгували 47,4 мільйонів гривень земельного податку

24 Грудня 2019, 20:34

Податковий борг по платі за землю мешканців Херсонської області складає 47,4 млн. гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає сайт IPC-Генічеськ.

За інформацією спеціалістів управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на перше грудня приватні підприємці заборгували перед державою 239,1 млн. грн. податків та зборів. З них більшу половину або 102,4 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб, 18,3 млн. грн. – податок на додану вартість та 36,3 млн. грн. – єдиний податок.
Особливе занепокоєння податківців області викликали обсяги боргу по платі за землю.

Податківці також нагадали, що з 21 жовтня п. р. почав діяти Кодекс з процедур банкрутства, який врегульовує всі процедурні питання банкрутства фізичних осіб та
зважаючи на збільшені повноваження контролюючих органів у частині стягнення податкового боргу відповідно положень Закону України від 21.12.2016 №1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»