На Херсонщині відкрили три нові амбулаторії

27 Грудня 2019, 13:12

На Херсонщині відкрилися одразу три новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Про це кореспондентам IPC-Херсон повідомив заступник голови Херсонської обласної адміністрації Сергій Козир. Серед цих закладів: Рубанівська амбулаторія в с. Рубанівка Великолепетиського району, Козацька амбулаторія в смт Козацьке та Ольгівська амбулаторія в с. Ольгівка Бериславського району.
“На обладнання однієї лише Рубанівської амбулаторії з бюджету було виділено шість мільйонів гривень. Ці кошти пішли як на ремонт приміщення, так і на медичні препарати та транспорт. Відтепер ця амбулаторія буде обслуговувати 5 населених пунктів чисельністю приблизно 4  тисячі осіб. Козацька амбулаторія, у свою чергу, розрахована на надання медичної допомоги навколишнім селам, в яких сумарно проживає понад 3800 мешканців. Близько шести мільйонів гривень було виділено на побудову Ольгівської амбулаторії. Це дозволить двом тисячам мешканцям сусідніх сіл отримувати якісну допомогу не звертаючись до районних лікарень”- розповів Козир.
Як зазначалось раніше, голова ХОДА Юрій Гусєв зобов’язався до кінця року відкрити 6 амбулаторій в Херсонській області, та з веденням в експлуатацію цих об’єктів виникла проблема через неякісну роботу місцевої влади.