ДПСУ: Пасажиропотік через адмінмежу з Кримом зменшився

06 Грудня 2019, 08:51

В листопаді кількість перетинів адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим зменшилась. Про це свідчать дані, оприлюднені Азово-Чорноморськи регіональним управлінням Держприкордонслужби, передає сайт IPC-Генічеськ

Згідно інформації управління, протягом листопада 2019 року контрольні пункти в’їзду-виїзду в обох напрямках перетнули 173 тисячі осіб, що на 13 тисяч осіб менше ніж за аналогічний період минулого року.

Крім того, фіксується і сезонне зменшення кількості перетинів – у порівняні з жовтнем цього року у листопаді перетнули адмінмежу на 19 тисяч громадян менше (жовтень – 192 тисячі осіб).

При цьому від початку року загальна кількість громадян, які перетнули адмінмежу з ТОТ АР Крим в обох напрямках, залишається на рівні 2018 року.

Як повідомлялося, оновлені режимні зони тимчасових контрольних пунктів «Чонгар» та «Каланчак» на адмінкордоні з Кримом відкрили після реконструкції, як і планувалося, 15 листопада. Режимні зони об’єктів включають у себе адміністративно-службові будівлі, які поділено на три зони приміщень — для ДПСУ, ДФС та СБУ, будівлі поглибленого огляду транспортних засобів, приміщення КПП, паспортного та митного контролів тощо.

Президент України Володимир Зеленський інформував, що за один рік на адмінкордоні з Кримом побудують хаб.