У Генічеському районі «нелегали» заважають працювати легальним перевізникам – ХОДА

20 Вересня 2019, 21:32

Фото IPC-Херсон

У Генічеському районі нелегальні перевізники заважають працювати легальним. Про це 20 вересня у Херсонській ОДА на прес-конференції, присвяченій боротьбі з нелегальними перевізниками та роботі щодо врегулювання ринку пасажирських автомобільних перевезень в області, повідомив в.о. начальника управління транспорту облдержадміністрації Петро Дементьєв, передає “ІРС-Херсон”.

«Є певні заважання з боку нелегальних перевізників, особливо у Генічеському районі, з якими бореться робоча група… Районній конкурс до КПВВ «Чонгар» виграв районний перевізник, але він не може працювати на маршруті «Генічеськ-Чонгар», тому що йому не дають працювати «нелегали». Було 8 маршрутів, потім він став виконувати 3, а потім один, а тепер зовсім не виконує», – повідомив  Дементьєв.

Як повідомили під час прес-конференції, наразі біля КПВВ «Чонгар» дійшло навіть до конфліктів та погроз представникам робочої групи з врегулювання ринку пасажирських автомобільних перевезень з боку нелегальних перевізників.

«Там є два угрупування… Вони почали заважати, штовхати, почали погрожувати тим, що спалять службовий автомобіль, і своїми діями не дали працювати», – повідомив Юрій Гагарінов, головний спеціаліст відділу державного контролю Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

Як повідомили у ОДА, за цей рік надійшло та було розглянуто 126 скарг стосовно роботи пасажирського автомобільного транспорту, складено та направлено до суду майже 150 протоколів.

«Робоча група у складі 14 осіб, серед яких представники правоохоронних органів, ДФС, патрульної поліції, Держпраці, наразі працює у Генічеському районі», – зазначив Вадим Чабан, заступник голови Херсонської ОДА.

За його словами, найбільше скупчення нелегальних автомобільних перевізників знаходиться в районі аеропорту, автостанцій, КПВВ «Каланчак» та «Чонгар», залізничного вокзалу.

За словами Вадима Чабана, наразі розглядається питання щодо встановлення GPS-трекерів на всіх транспортних засобах, що використовуються для обслуговування міжміських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

Нагадаємо, у Херсонській ОДА проводили службове розслідування щодо організації пасажирських перевезень в області.