У сервісній зоні КПВВ “Каланчак” розкрито схему по вимаганню коштів з нерегулярних перевізників

12 Серпня 2019, 12:59

У рамках викриття діяльності міжрегіональної злочинної організації,  прикордонні оперативні підрозділи спільно зі співробітниками відділу «К» СБУ, Нацполіції, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим та із залученням спецпідрозділів ДПСУ ТА СБУ припинили схему по вимаганню коштів з нерегулярних перевізників у сервісній зоні КПВВ «Каланчак».

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Правоохоронці встановили, що група громадян, за попередньою домовленістю, шляхом погроз фізичної розправи, пошкодженням чи знищенням транспортних засобів вимагають грошові кошти з водіїв транспортних засобів, які здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення з материкової частини України до ТОТ України АР Крим та у зворотному напрямку.

Правоохоронці із залученням спецпідрозділів ДПСУ ТА СБУ здійснили санкціоновані судом низку обшуків за місцями проживання фігурантів справи.

За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили термінали мобільного зв’язку, сім карти, т. з. «чорну бухгалтерію», грошові кошти здобуті злочинним шляхом, інші речі та документи, що мають значення для досудового розслідування.

На цей час продовжуються слідчі дії.