Брак бюлетенів не вплинув на вибори у Стрілковому (відео)

22 Липня 2019, 00:18

У Херсонській області на виборчій дільниці у селі Стрілкове, що на Арабатській стрілці в Генічеському районі, брак бюлетенів не став на заваді виборчому процесу. Про це медіа-центру IPC-Генічеськ повідомила член виборчої комісії на виборчій дільниці №650219 одномандатного виборчого округу №185 з позачергових виборів народних депутатів України Марина Артюхова.

Як повідомлялося раніше, у Комітеті виборців України проінформували, що ситуація на дільницях у курортних селищах Щасливцеве та Стрілкове Генічеського району близька до критичної. Сюди не завезли додаткові бюлетені для відпочивальників, які змінили адресу голосування, тож за умови високої явки місцевих жителів бюлетенів на всіх виборців може не вистачити.

21 липня в Україні відбулося голосування з позачергових виборів до Верховної Ради України IX скликання. Українці в багатомандатному виборчому окрузі можуть проголосувати за одну з 22 партій, які беруть участь у виборах. Також виборці можуть проголосувати з одного з кандидатів на 199 одномандатних виборчих (мажоритарних) округах, де за місце в парламенті борються 3220 кандидати: 1404 представляють 58 політичних партій і блоків, ще 1680 – самовисуванці.