Кримські патрульні відзвітували за перший рік несення служби

15 Червня 2019, 15:01

За перший рік несення служби представники відділу патрульної поліції в АРК та місті Севастополі виявили та зафіксували понад трьох тисяч правопорушень. Про це розповів керівник кримського відділу Віктор Левченко під час онлайн-конференції 15 червня, повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ.

“За рік служби було опрацьовано 2260 викликів на лінію 102. Виявлено та зафіксовано правопорушень – 3084, виявлено нетверезих водіїв – 158, розкрито злочинів по гарячих слідах 44, тяжких злочинів (вбивство, згвалтування, розбій) – 8, особи затримані та перебувають під вартою, виявлено осіб у активном розшуку – 21, осіб причетних до незаконних збройних формувань – 12, врятоване людське життя – 1”, – зазначив Левченко, презентуючи звіт за перший рік несення служби кримськими патрульними.

Він додав, що протягом року також були зафіксовані численні випадки, коли патрульні знаходили загублених на пляжі дітей. За його словами, патрульні були задіяні для охорони правопорядку під час проведення низки публічних заходів, здійснюють супровід автобусів з дітьми, які їдуть відпочивати у Генічеський район з інших регіонів України.

керівник відділу патрульної поліції в АРК та місті Севастополі Віктор Левченко та його заступник Юрій Лисюк

Керівник кримського відділу нагадав про набір, що триває, до лав патрульної поліції.

“Планується: покращення нашої роботи, набір до лав патрульної поліції в АРК та місті Севастополі нової молодої крові. Тому, якщо ви бажаєте вступити до лав патрульної поліції, захищати свій регіон, своє місто, селище, Каланчакський та Генічеський район, – ласкаво просимо: подавайте заявки, проходьте відбір, ми завжди будемо раді вам у команді патрульної поліції”, – наголосив очільник відділу.

Крім того, під час заходу Левченко пояснив, що його заступник Олександр Борзенко отримав підвищення та очолив відділ патрульної поліції в Кременчузі, та представив нового заступника – Юрія Лисюка, який нещодавно був шкільним офіцером, працював у відділі патрульної поліції в Одеській області.

Як повідомлялося раніше, наприкінці травня кримські патрульні відзначили першу річницю несення служби: провели напівмарафон у Генічеському районі та навчальний захід для дітей.

Нагадаємо:

Відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим і Севастополі розпочав роботу 14 травня 2018 року. Він є територіальним (відокремленим) підрозділом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Кримські патрульні несуть службу у Генічеському та Каланчакському районах Херсонської області.