На честь річниці початку несення служби кримські КОПи бігтимуть напівмарафон

14 Травня 2019, 15:05

У суботу, 18 травня, кримські КОПи бігтимуть напівмарафон в підтримку законності і правопорядку на вулицях міста. Про це медіа-центру IPC-Генічеськ повідомив начальник відділу патрульної поліції в АРК та місті Севастополі Віктор Левченко.

“Кожен генічанин зможе долучитись до цієї події обравши свою дистанцію. Чекаємо на вас!”, – зауважив очільник кримських патрульних.
Левченко також розповів, що з 10:00 до 13:00 в центрі міста шкільні офіцери патрульної поліції і підрозділ тактико-оперативного реагування патрульної поліції «ТОР» влаштують захід для дітей – «За правопорядок і безпеку дорожнього руху», з демонстрацією спеціальних засобів, екіпірування, а також навчання в ігровій формі правилам дорожнього руху з різноманітними конкурсами і подарунками.

Левченко звернув увагу, що заплановані заходи присвячуються річниці початку несення служби кримського відділу патрульних, спямовані на підтримку законності, та “ніяким чином не матимуть розважального характеру”.

Так, 18 травня у місті Генічеськ о 10:00 відбуватиметься урочисте відкриття за адресою: вулиця Центральна 5. Там же з 10:30-13:00 – проходитиме захід для дітлахів «За правопорядок і безпеку дорожнього руху». Об 11:00 стартує напівмарафон на 21 кілометрів – від Посту “АЗОВ” (500 км траси М-18). О 12:00 до напівмарафону зможуть долучитися охочі для подолання 10 кілометрів – від АЗС неподалік повороту на с. Червоне; о 12:50 старт напівмарафону на 4 кілометри – від перетину вулиць Свободи і Гоголя; о 13:00 старт на 2 кілометри – вулиця Гоголя 59 (другий вхід до парку ім. Т.Г. Шевченко). Фініш – вулиця Центральна,5.

Як повідомлялося раніше, 18 травня у Генічеському районі заплановані меморіальні заходи, присвячені 75-м роковинам Депортації кримськотатарського народу з Криму.

Нагадаємо:
Відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим і Севастополі розпочав роботу 14 травня 2018 року. Він є територіальним (відокремленим) підрозділом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Кримські патрульні несуть службу у Генічеському та Каланчакському районах Херсонської області.