На Чонгарі затримали бойовика батальйону “Сомалі”

14 Квітня 2019, 17:08

У КПВВ «Чонгар» українські силовики затримали особу, яка імовірно причетна до незаконних військових формувань.

Про це повідомляє Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України у Фейсбуці, передає медіа-центр IPC-Генічеськ.

Як зазначили у відомстві, бойовика викрили оперативні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби, військовслужбовці Бердянського загону спільно із співробітниками СБУ в АР Крим та Севастополь та Національної поліції.

Фото: Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України у Фейсбуці

“Під час бесіди з громадянином 1972 року народження, правоохоронці встановили, що в 2014 році протягом двох місяців він працював в Луганській області водієм одного із «комендантів». Не отримавши за період роботи зарплатні, він звільнився, однак пізніше знову працевлаштувався у місцевий комісаріат. У подальшому, на запрошення знайомого, затриманий вступив до штурмового батальйону «Сомалі» під керівництвом тоді ще живого «Гіві», який безпосередньо і проводив інструктаж новоприбулих. Отримавши позивний «Чингіз» і маючи відповідний досвід, йому доручили завдання опікуватися підготовкою особового складу для несення служби на контрольно-пропускних пунктах так званих «республік»”, – йдеться у повідомленні Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.

За даними управління, затриманий намагався через адмінмежу виїхати на матерікову частину України.

Фото: Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України у Фейсбуці

“…Через деякий час розчарувався у службі та ідеях фейкових республік, тому звільнився та працював в м. Алчевськ охоронцем. Маючи не високу заробітну платню, у пошуках кращого життя вирушив до Москви. Але умови праці його не задовольнили і він через Керченській міст, а потім і через адмінмежу намагався потрапити до м. Київ для пошуку роботи”, – додали у відомстві.

За даними Держприкордонслужби, наразі затриманому в порядку статті 208 КПК України повідомлено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачено статтею 258-3 ККУ. Тривають слідчі дії.