Представники окупаційних «адміністрацій» почали проводити «роз’яснювальні бесіди» з бюджетниками окупованої частини Херсонської області. Їхня мета – переконати місцевих чоловіків вступати до так званого «антидронового батальйону». Таким чином, колаборанти розраховують мобілізувати працівників Автодору, Облбуду та Фонду з управління багатоквартирними будинками.
Про це повідомляють кореспонденти «IPC-Південь» із посиланням на російські джерела.
«Основною темою зустрічей стало комплектування добровольчого батальйону “БАРС-Херсон”, який виконує завдання із захисту критично важливих об’єктів регіону та протидії безпілотним літальним апаратам. Учасникам розповіли про умови вступу на службу, соціальні гарантії та пільги, передбачені для бійців підрозділу й членів їхніх сімей. Також було докладно роз’яснено особливості проходження служби та завдання, які виконує особовий склад батальйону», – зазначають росіяни.

Крім керівника окупаційної «адміністрації», на зустрічі з бюджетниками також були присутні представники незаконного «Военного комиссариата Херсонской области». Вони підтвердили, що охочі «захищати небо області» можуть просто зараз підписати з ними контракт.
Про створення «добровольчих загонів» для протидії українським БпЛА наприкінці травня повідомив так званий «губернатор» лівобережжя області Володимир Сальдо. За словами колаборанта, місцеві чоловіки одразу ж почали масово підписувати контракти зі збройними силами РФ. Як бачимо, слова Сальдо навряд чи відповідають дійсності.



