Колаборанти в окупованій Голій Пристані зареєстрували громадську організацію “Херсонский бессмертный полк”

10 Червня 2024, 11:43

Ілюстративне фото: відкриті джерела.

Російські окупанти, а також колаборанти продовжують реєструвати свій бізнес та громадські організації на захоплених територіях. Так, колаборанти з окупованої Херсонської області 3 червня 2024 року незаконно зареєстрували громадську організацію “Херсонский бессмертный полк” у м. Гола Пристань.

Про це повідомляє Telegram-канал “Генічеськ UA”.

Засновниками є Десятова Наталія Леонідівна, Поваляєва Ганна Іванівна, Циголик Сергій Дмитрович, Погорєльський Андрій Миколайович, Погорільська Наталія Павлівна, Фролов Віктор Володимирович, Фролова Любов Василівна, вона ж є головою цієї організації.

Наталія Десятова, 11 07.1966 року народження, мешканка Херсона, до окупації працювала співачкою у кафе “Театральне”, є головою ОСББ “Мрія 26а”. Після окупації Херсонської області перейшла на бік російського агресора та у липні 2022 року незаконно обійняла посаду керівника “ГБУК “Херсонский областной художественный музей”.

Сергій Циголик, 26 березня 1963 року, місце народження Кемеровська обл. Росії, м.Бєловожитель, до окупації проживав у м. Херсоні, зареєстрований як ФОП та був поплічником зрадника Кирила Стремоусова в ГО “Місцева ініціатива”. Підтримав окупацію і став “депутатом” у Скадовську від рашистської партії “Єдиная росія”.

Згідно з даними сервісу YouControl, Наталія Погорельська є власником та керівником фермерського господарства “Агро Лада” у м. Гола Пристань.

Ганна Поваляєва до окупації була ФОП з видами діяльності: денний догляд за дітьми та роздрібна торгівля з лотків та на ринках іншими товарами.

Любов Фролова, 18. 05 1950 року народження, мешканка м. Херсона, після окупації міста РФ добровільно обійняла посаду начальника “відділу зв’язків із громадськими організаціями” окупаційної влади. Після звільнення Херсона втекла з окупантами.