Весняна сесія стажування журналістів у провідних редакціях

З 1 до 15 березня 2016 року фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Телекритика» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх  регіонів країни взяти участь у 15-ти денному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа в рамках проекту «Хаб медіа мобільності».

Стажування складатиметься з відпрацювання практичних навичок у виробничому процесі редакцій. Учасники журналістської  інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Останній день прийому заявок до участі: 20 січня 2016 року.

Участь безкоштовна. Учасники стажування будуть забезпечені проживанням, харчуванням, а також їм будуть відшкодовані транспортні витрати.  Додаткову інформацію можна отримати  по тел. 067 441 51 30, 044 483 03 72 абоsouspilnistfoundation@gmail.com

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.