Тренінг у Дніпропетровську «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС – нові виклики і можливості для журналістів»

 20-21 лютого (п’ятниця-субота) у Дніпропетровську відбудеться  дводенний тренінг «Виконання Угоди про асоціацію з ЄС — нові виклики та нові можливості  для журналістів». На захід запрошуються журналісти та редактори друкованих та електронних ЗМІ з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Донецької областей (можуть бути розглянуті заявки на участь у тренінгу і від учасників з інших областей України).

 Організатор — Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

 Тренери проекту —  Сергій Сидоренко, редактор сайту «Європейська правда» та Анатолій Марциновський (Internews-Україна, «Газета по-українськи»).

 Тренінг включатиме теоретичні, практичні заняття та обмін досвідом з експертами проекту. Учасники зможуть поглибити розуміння процесу євроінтеграції, підвищать свою поінформованість щодо різних аспектів тематики (економічних, політичних, візової проблематики тощо), а також отримають навички пошуку «європейських» інформаційних приводів, які цікаві місцевій аудиторії.

 Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст за потреби буде забезпечено проживання у Дніпропетровську.

 Для участі у тренінгу необхідно до 15 лютого заповнити онлайн анкету та надіслати на електронну пошту  mgo.sformat@gmail.com (у темі листа зазначити «Тренінг») сканкопію супровідного листа від редакції, який свідчить про сприяння участі працівника у тренінгу.

 Контакти: Ірина Кирилович, МГО «Сучасний Формат», 097 16 83 710, mgo.sformat@gmail.com.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.