Тренінг, направлений на підвищення чутливості, зацікавленості та обізнаності щодо інтегрування ґендерних підходів до процесів розвитку села

vebinar2Український Жіночий Фонд запрошує Вас взяти участь в одноденному тренінгу, направленому на підвищення чутливості, зацікавленості та обізнаності щодо інтегрування ґендерних підходів до процесів розвитку села.

Учасники та учасниці тренінгу ознайомляться з концепцією «Гендер і стать», розглянуть, яким чином рівноправне залучення жінок і чоловіків впливає на соціально-економічний розвиток села, проаналізують проблеми своїх громад, враховуючи інтереси та потреби обох статей, а також обговорять практичні кроки для ґендерного інтегрування, які сприятимуть розвитку їхнього села/громади та поліпшить становище його жителів.

Тренінг відбуватиметься в рамках проекту «Підвищення кваліфікації партнерів Агроінвесту щодо включення ґендерних аспектів до процесів розвитку села», що виконується за фінансової підтримки проекту АгроІнвест.

До участі у тренінгу запрошуються представники та представниці  сільськообслуговуючих кооперативів, кредитних спілок, громадських організацій та місцевого самоврядування. Програма тренінгу.

Участь у тренінгу є безкоштовною, проезд оплачивается, учасники та учасниці будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням.

Проведення тренінгу заплановано на 20 и 21 грудня в м.Сімферополь, по вул.Желябова, 50, Готель «Спортивний», Конференц-зала. 

КАК  ДОБРАТЬСЯ:

от станции ж/д вокзала: автобус № 71, 73, 102,112
от Центрального автовокзала: автобус № 41,44, 15
от автостанция «Восточная»: автобус № 105, 48, 102

Тривалість тренінгу з 09.30 до 16.00

За додатковою інформацією звертатись до Тетяни Литвинової, експерта проекту, за телефоном 050 384 54 91, e-mail: t.lytvynova@gmail.com  або

до Українського жіночого фонду за телефоном (044) 568 53 89.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.