Стипендії Open Society Fellowship для журналістів, вчених та громадських активістів

Для участі у конкурсі проектів на здобуття стипендії Open Society Fellowship потрібно подати проект, в якому ідентифіковано проблеми, не визнані раніше, представлено нові ідеї для вирішення існуючих проблем чи запропоновано нову стратегію розвитку. Проект повинен зачепити щонайменше дві сфери зацікавленості фонду Open Society, а саме: права людини, прозорість уряду, доступ до інформації і правосуддя, розвиток громадянського суспільства та соціальної інтеграції.

Open Society Fellowship приймає до розгляду проекти з усього світу. Кандидати повинні володіти глибоким розумінням обраної теми і мають надати послужний список професійних досягнень. У минулому стипендіатами програми ставали журналісти, активісти, вчені та практики у різних галузях. Успішні кандидати матимуть змогу використовувати ресурси фонду Open Society та повинні бути готовими конструктивно співпрацювати з глобальною мережею фонду. Вимагається також знання розмовної англійської мови. Успішні кандидати отримають стипендію від фонду у розмірі 80-100 тисяч американських доларів для розвитку свого проекту. Крайні терміни подачі документів – 1 серпня 2013 року та 1 лютого 2014 року.

Trackback from your site.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.