Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь у тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів соціально-активних громадян, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

Низка дводенних тренінгів відбудеться у 14 областях України із 12 по 25 листопада 2015 року. Під час навчання ви отримаєте знання та навики з питань свідомого «медіа-споживання», а саме: інформації, ролі медіа, протидії пропаганді, маніпуляціям та мові ворожнечі; навчальний матеріал, який розроблено Проектом спеціально для навчання громадян; приналежність до великої команди професійних тренерів з медіаграмотності.

Дедлайн подання заявки учасника – 25 жовтня 2015 року, до 23.00.

Детально про умови участі у тренінгу та онлайн-анкета за посиланням:
http://www.medialiteracy.org.ua/index.php/17-novyny/450-proekt-prohrama-mediahramotnosti-dlia-hromadian-oholoshuie-konkurs-na-uchast-v-treninhu-dlia-pidhotovky-treneriv-v-14-oblastiakh-ukrainy.html

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.