Презентація дослідження «Конфлікт у медіа і медіа в конфлікті: донесення дражливих питань через медіа»

6 жовтня в Києві презентують дослідження «Конфлікт у медіа і медіа в конфлікті: донесення дражливих питань через медіа». Також відбудеться експертне обговорення результатів дослідження. Модератор —Андрій Куликов, голова ГО «Громадське радіо».

Яку роль відіграли ЗМІ у наростанні сьогоднішніх конфліктів ? Що ще може спричинити невдоволення в українців? І чи можуть медіа якось вплинути на зменшення суспільної напруги?

Експертів у сфері медіа, журналістів, соціологів, конфліктологів, політологів, громадських активістів, які займаються питаннями медіа та журналістики, налагодження діалогу, подолання конфліктності запрошують 6 жовтня о 10:30 у MediaHub (Київ, вул. Суворова, 4/6) для того, аби обговорити результати дослідження та запропонувати шляхи подолання соціальної напруги. Для участі необхідно зареєструватися.

 Дослідження є частиною однойменного проекту «Конфлікт у медіа і медіа в конфлікті: донесення дражливих питань через медіа», що реалізовується Українським католицьким університетом спільно з ГО «Львівський медіафорум» при фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

 В рамках дослідження, яке проводила соціологічна агенція «Фама» у серпні-вересні 2015 р., було проведено експертне дослідження. Соціологи досліджували сьогоднішні конфлікти в Україні: чи зневірилися і наскільки українці у новій владі? Які стосунки між місцевими та переселенцями? Що спричиняє в українців найбільше невдоволення? Чи поглиблюють конфлікти медіа чи, навпаки — послаблюють? Аби це дослідити, соціологи провели інтерв’ю із 50 експертами в галузі медіа-досліджень, журналістики, соціології політології, антропології, конфліктології. Також було проведено всеукраїнське репрезентативне дослідження та фокус-групи серед мешканців Львова, Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.