Оплачуваний відпочинок у Берліні для журналістів

Репортери без кордонів (Reporters Without Borders) в Німеччині та TAZ Panter Foundation запрошують репортерів з країн, які знаходяться в стані кризи або війни, провести до трьох місяців оплачуваного відпочинку в Берліні (Німеччина).

Подаватися на стипендію можуть журналісти, яким необхідна зміна обстановки і відпочинок від важких умов роботи. Це можуть бути журналісти, регулярно висвітлюють військові конфлікти і безладдя, або працюють в атмосфері утисків; журналісти, які відчувають гостру необхідність сховатися на якийсь час від органів держбезпеки у зв’язку з їх журналістською діяльністю.

Стипендія покриває:

-витрати на проїзд

-гідні умови проживання

-кишенькові гроші і безкоштовний проїзд у Берліні до 3-х місяців.

Стипендіати можуть повністю сховатися від публічного життя, використовувати час, щоб писати і просто роздумувати, або вивчити політичне життя Берліна (в цьому, звичайно, допоможуть організатори).

Учасники повинні володіти базовою англійською або німецькою мовою, мати відповідний досвід у журналістиці і намір повернутися в свою країну після трьох місяців.

Щоб податися на програму, потрібно відправити лист із поясненням своєї ситуації і резюме в одному PDF документі до 30 червня за адресою auszeit@reporter-ohne-grenzen.de .

Дедлайн подання — 30 червня.

Тривалість відпочинку: 01.07 — 30.09.2015.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.