Оголошується набір учасників на тренінг «Як зробити гарне фото?». Дата проведення — 25 січня 2014 року

Кримські блогери запрошуються на тренінг

Оголошено набір учасників на тренінг «Як зробити гарне фото?»

Тренінг проводить Кримський Незалежний центр політичних дослідників і журналістів в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні.

Тренер: оператор-постановник в Центрі журналістських розслідувань, оператор телеканалу СТБ у Криму Олександр Хоменко.

Спів-тренери: голова Комітету з моніторингу свободи преси в Криму, шеф-редактор видання «Кримськотатарське питання», журналіст «Радіо Свобода» Володимир Притула,  редактор інформаційно-аналітичного порталу «Кримськотатарське питання online» Світлана Єрещенко.

Дата проведення: 25 січня (субота) 2014 р.

Місце проведення: м. Сімферополь 

Участь у тренінгу є безкоштовною. Транспортні витрати учасникам з інших населених пунктів  Криму будуть відшкодовані, згідно з пред’явленими проїзними документами (залізничні, автобусні квитки). Учасники забезпечуються обідом, чаєм, кавою.

Для подання заявки на участь у заході необхідно до 17.00 17 січня 2014 р. заповнити анкету. Відбір на тренінг відбуватиметься на конкурсній основі.

Умовами відбору будуть: наявність блогу; наявність публікації та-або фото в блозі на тему: «Життя в мультикультурному регіоні – Крим», можливість взяти із собою пристрій с функцією фотографування.

Результати відбору будуть повідомлені потенційним учасникам не пізніше 21 січня 2014 р.

З усіх питань звертайтеся:  095-033-27-18, sveta.ereschenko@gmail.com.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.