Навчальний курс «Журналістика мультимедійних платформ»
Журналістика мультимедійних платформ — це навчальна програма, яка забезпечить своїм випускникам здатність ефективно та на новому якісному рівні створювати журналістські матеріали для різних медіа платформах та у власних ЗМІ (блогах, соціальних мережах).
Програма складається з 4-х модулів: «Ефективне дослідження», «Мультимедійна, журналістика», «Журналістика даних», «Персональний бренд».
Загальна тривалість курсу — 5 місяців.
Викладачі школи: Денис Бігус — журналіст, фахівець з розслідувальної журналістики, Ілона Фанта — медіа тренер, журналістка, блогерка, Михайло Кольцов — фахівець із роботи з даними і з цифрової безпеки, Микола Костинян — тренер, консультант з нових медіа.
Собівартість курсу для одного учасника складає 80 тисяч гривень, але у перший рік своєї роботи Ukrainian Media E-School надає учасникам можливість отримати часткову або повну стипендію на оплату навчання.
Повна стипендія покриває 100% вартість курсу без витрат на проїзд та проживання учасників під час аудиторного навчання. Часткова стипендія покриває 95% (тобто вартість курсу становить 3 тисячі гривень) не враховуючи витрати на проїзд та проживання учасників під час аудиторного навчання.
Окрім повного пакету навчання (відвідування усіх тренінгів, дистанційна фаза та розгорнуті фідбеки від тренерів), усі бажаючі можуть придбати онлайн пакет Ukrainian Media E-School, до якого входять усі матеріали курсу, а також доступ до трансляції тренінгів. Вартість онлайн пакету — 1980 гривень.
Взяти учать у конкурсі на отримання ліцензії можна надіславши заповнену аплікаційну форму до 5 лютого 2015 р. Відбір стипендіатів відбуватиметься на конкурсній основі за результатами анкет. Ті, хто не буде відібраний для отримання повної стипендії, зможе претендувати на отримання часткової.
Незалежна асоціація телерадіомовників постійно отримує запит від своїх членів на якісні навчальні програми, які б піднімали рівень професійної журналістики. Саме тому вирішила запустити Ukrainian Media E-School на основі досвіду німецької Deutsche Welle Akademie.
«Е-школа – це ще один наш амбітний проект, спрямований на підвищення кваліфікації фахівців галузі. Наша мета – дати якісну й доступну професійну освіту для журналістів та медіа менеджерів незалежно від місця їх роботи й проживання, саме тому ми обрали новий для України формат – змішаного навчання, де всього близько 20% навчання потребуватимуть присутності в аудиторії, решта ж відбуватиметься дистанційно. Такий формат — оптимальний для медіа фахівців, які працюють у регіонах і не завжди можуть приїхати у Київ на навчання», — наголошує виконавчий директор НАМу Катерина М’ясникова.
Нагадаємо, розробкою концепції школи займались провідні експерти галузі з України спільно з німецькими колегами з Deutsche Welle Akademie. Ukrainian Media E-School буде побудована за зразком німецької школи і діятиме за принципом blended learning — змішане навчання, 15-20% часу складатиме аудиторне навчання, а 80% — дистанційне. Навчальна програма передбачає чотири модулі, перед кожним з них проводитиметься дводенний семінар, після нього упродовж семи тижнів учасники програми матимуть інтенсивний курс з практичними завданнями, онлайн-лекціями, вебінарами, контрольними роботами. Навчання курсу медіа-менеджмент розпочнеться у серпні.
Після завершення курсу учасники отримують сертифікат Школи за підписом організаторів з НАМу та Deutsche Welle Akademie.
Контактна особа: Євгенія Зимовець, тел. + 380 44 289 25 99 e-mail: mailto:i.zymovets@nam.com.ua
Завантажити аплікаційну форму можна за посиланням: http://nam.org.ua/
Детальна інформація за посиланням: http://nam.org.ua/