Інформація і війна: семінар-тренінг для українських журналістів

Як працювати журналісту в зоні конфлікту? Які практичні навички мусить мати репортер, що працює в зоні бойових дій та підвищеного ризику? Війна на Донбасі: якою її бачать журналісти?                                        

На ці та інші теми говоритимемо на триденному семінарі-тренінгу «Основні знання та навички для журналістів, що працюють у зоні конфлікту«.

Семінар відбудеться 30 жовтня – 1 листопада у Києві. Його проводять ГО Інтерньюз-Україна та Інститут зовнішньої політикиДипломатичної академії при МЗС України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

До участі у семінарі запрошуються українські журналісти загальнонаціональних та регіональних видань, які працюють чи мають намір працювати у зоні конфлікту. Загалом буде відібрано 15-20 журналістів з різних регіонів України.

Для участі у відборі потрібно заповнити реєстраційну анкету (bit.ly/NATOseminar), не пізніше 26 жовтня, 23.00.

На семінарі обговорюватимуться такі питання:

—          Робота журналіста в умовах гібридної війни

—          Робота журналіста в зоні конфлікту: особливості та ключові навички

—          Ситуація в зоні АТО з обох боків лінії розмежування: міфи та реальність

Тренери / лектори семінару:

Григорій Перепелиця, директор та Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України

Наталя Гуменюк, українська журналістка, одна з засновниць «Громадське ТБ»

Стефан Сьоан, журналіст Le Figaro (Франція), Le Soir (Бельгія), Le Temps (Швейцарія), протягом останніх двох років пише про події в Україні, провів чимало часу в зоні АТО.

Себастьян Ґобер, журналіст La Libération (Франція), протягом останніх двох років пише про події в Україні, провів чимало часу в зоні АТО.

Регіональних журналістів організатори забезпечують проживанням (2 ночі), харчуванням та за наявності квитків (купейний квиток туди-назад) відшкодовують вартість проїзду. Київських журналістів організатори забезпечують обідом.

Додаткову інформацію ви можете отримати у Ольги Михайліченко 0508453602, omykhaylychenko@internews.ua

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.