Інформація і війна: семінар-тренінг для українських журналістів
Як працювати журналісту в зоні конфлікту? Які практичні навички мусить мати репортер, що працює в зоні бойових дій та підвищеного ризику? Війна на Донбасі: якою її бачать журналісти?
На ці та інші теми говоритимемо на триденному семінарі-тренінгу «Основні знання та навички для журналістів, що працюють у зоні конфлікту«.
Семінар відбудеться 30 жовтня – 1 листопада у Києві. Його проводять ГО Інтерньюз-Україна та Інститут зовнішньої політикиДипломатичної академії при МЗС України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.
До участі у семінарі запрошуються українські журналісти загальнонаціональних та регіональних видань, які працюють чи мають намір працювати у зоні конфлікту. Загалом буде відібрано 15-20 журналістів з різних регіонів України.
Для участі у відборі потрібно заповнити реєстраційну анкету (bit.ly/NATOseminar), не пізніше 26 жовтня, 23.00.
На семінарі обговорюватимуться такі питання:
— Робота журналіста в умовах гібридної війни
— Робота журналіста в зоні конфлікту: особливості та ключові навички
— Ситуація в зоні АТО з обох боків лінії розмежування: міфи та реальність
Тренери / лектори семінару:
Григорій Перепелиця, директор та Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України
Наталя Гуменюк, українська журналістка, одна з засновниць «Громадське ТБ»
Стефан Сьоан, журналіст Le Figaro (Франція), Le Soir (Бельгія), Le Temps (Швейцарія), протягом останніх двох років пише про події в Україні, провів чимало часу в зоні АТО.
Себастьян Ґобер, журналіст La Libération (Франція), протягом останніх двох років пише про події в Україні, провів чимало часу в зоні АТО.
Регіональних журналістів організатори забезпечують проживанням (2 ночі), харчуванням та за наявності квитків (купейний квиток туди-назад) відшкодовують вартість проїзду. Київських журналістів організатори забезпечують обідом.
Додаткову інформацію ви можете отримати у Ольги Михайліченко 0508453602, omykhaylychenko@internews.ua