До 25 березня – подача проектів на конкурс «Підтримка проведення журналістських розслідувань в Україні»

 Міжнародний фонд «Відродження» у рамках програмної ініціативи  «Демократична практика» оголошує конкурс «Підтримка проведення  журналістських розслідувань в Україні». Інформація про це з’явилася на сайті фонду «Відродження».

Конкурс «Підтримка проведення  журналістських розслідувань в Україні» має на меті інституційно посилити вже сформовані команди, які систематично здійснюють журналістські розслідування, задля сприяння їх професійному розвитку, а також посилити правову захищеність журналістів і ЗМІ, які публікують розслідування.

Учасниками конкурсу можуть стати громадські організації та ЗМІ, що працюють як незалежні агенції журналістських розслідувань або в інший спосіб регулярно проводять журналістські розслідування й публікують їх результати.

Останній термін подання проектів — 25 березня.

Проектні пропозиції з додатками слід обов’язково:

зареєструвати на сайті фонду, скориставшись сервісом «Електронний конкурс» (це дасть змогу надалі оперативно отримувати інформацію про стан розгляду проектної пропозиції);

— подати в електронному вигляді (заповнену аплікаційну форму (у форматі .doc) і додатки (у форматі .doc або .pdf) потрібно надіслати на електронну скриньку cs@irf.ua (у рубриці «Тема» електронного листа прохання вказати «Конкурс 5910»).

Ті проектні пропозиції, котрі не були зареєстровані на сайті фонду й надіслані на вказану електронну скриньку до 23.59 25 березня 2014 року, не розглядатимуть.

Оголошення результатів конкурсу відбудетьсядо 25 квітня 2014 року.

«Телекритика»

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.