До 20 серпня — прийом заявок для участі у тренінгу «Наукова журналістика: з лабораторій на екрани планшетів»

Німецько-російський молодіжний портал То4ка-Treff за підтримки Факультету журналістики Новосибірського державного університету та Гете-Інституту в Новосибірську запрошують молодих журналістів з України взяти участь у тренінгу «Наукова журналістика: з лабораторій на екрани планшетів», який відбудеться в Академмістечку  Новосибірська з 8 по 11 жовтня.

Протягом трьох днів молоді журналісти з країн Східної Європи, Центральної Азії та Німеччини зможуть дізнатися про особливості наукової журналістики в цих регіонах, зустрітися з експертами від науки та ЗМІ, поділитися журналістським досвідом, а потім під керівництвом професійних журналістів створити в Академмістечку власні статті для To4кі -Treff.
Умови участі у тренінгу:
— мати вік 18 -30 років;
— мати досвід журналістської роботи, інтерес до наукових тем;
— наявність диктофона, фотоапарата і ноутбука;
— місце проживання: Росія, Німеччина, Україна, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Таджикистан, Грузія, Вірменія, Азербайджан.
Бажаючим взяти участь у тренінгу потрібно надіслати своє резюме з прикладами робіт та мотиваційний лист з ідеєю для матеріалу на адресу to4ka-team@to4ka-treff.ru до 20 серпня.

Trackback from your site.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.