До 17 лютого – реєстрація на навчальну програму в Ризі для журналістів-розслідувачів

Програма Journalism for Future Challenges запрошує журналістів узяти участь у навчальному курсі в Ризі, Латвія.

До участі запрошуються журналісти віком від 20 до 35 років, жителі або громадяни Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови або України, які працюють у галузі журналістки розслідування і вільно володіють англійською мовою.

Програма Journalism for Future Challenges, організована SSE Riga Centre for Media Studies і Organized Crime & Corruption Reporting Project, орієнтована на молодих журналістів, які прагнуть поліпшити свої навички розслідування та знання міжнародного права й політики, а також розширити мережу професійних контактів.

Програма розділена на три окремих модулі:

— модуль 1 — з 5 по 9 травня 2014 року;

— модуль 2 — з 14 по 16 серпня 2014 року;

— модуль 3 — з 24 по 28 листопада 2014 року.

Ведучі програми — міжнародні експерти з відомих редакцій. Під час навчання учасники дізнаються про новітні інструменти й методи, що застосовуються в журналістських розслідуваннях.

Програма оплачує проїзд і проживання, вартість навчання і навчальних матеріалів, віз, кава-брейків, сніданків (у готелі), обідів, а також офіційних вечерь на відкритті і закритті кожного модуля.

Реєстрація завершується 17 лютого.

Програма фінансується Міністерством закордонних справ Швеції.

Детальніша інформація — тут.

Джерело: Телекритика

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.