До 1 травня – прийом заявок на конкурс для журналістів «Діабет – час діяти разом!»

Компанія «Ново Нордіск» спільно з Посольством Королівства Данія в Україні, представниками Міністерства охорони здоров’я України і Міжнародної Діабетичної Асоціації України оголошує конкурс «Діабет — час діяти разом!» на найкраще висвітлення проблематики діабету в ЗМІ.

Для переможців конкурсу передбачено наступні нагороди:

— перше місце — відвідування виробничих потужностей компанії Ново Нордіск у м. Копенгаген, Данія + грошова премія 5000 грн.;

— друге місце — відвідування виробничих потужностей компанії Ново Нордіск у м. Копенгаген, Данія + грошова премія 3000 грн.;

— третє місце — заохочувальний цінний приз.

Матеріали на конкурс подаються в друкованому та електронному вигляді та у вигляді інтернет-посилань. Матеріали надсилати електронною поштою dmyb@novonordisk.com або за адресою 04070 м.Київ, вул. Сагайдачного 29/1, Представництво компанії Ново Нордіск в Україні з поміткою «матеріал для участі в конкурсі з висвітлення проблематики «Діабет — час діяти разом».

Матеріали на конкурс приймаються до 1 травня. Переможців конкурсу буде визначено до 30 червня.

Контакти: 050-416-47-07, Дмитро Бондарев.

Джерело: «Телекритика»

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.