25 — 26 червня АУП запрошує журналістів та редакторів до участі в семінарі «Школа соціальної журналістики. Як писати про освіту»

Академія Української Преси запрошує журналістів та редакторів до участі в семінарі «Школа соціальної журналістики. Як писати про освіту», який відбудеться 25 — 26 червня у Київській області (Зазим’є).

Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

Право на освіту і права в освіті: український варіант та європейский контекст

Джерела інформації під час підготовки публікацій з освітніх питань

Як організувати спільне з експертами висвітлення «больових точок» освітнього процесу – вступні кампанії, тіньове фінансування освіти тощо.

Беруть участь:

  • Георгій Касьянов – проф., д. істор. н., завідувач відділу новітньої історії Інституту історії України НАН України, радник з освітніх питань Міжнародного фонду «Відродження».
  • Олег Хоменок – медіа-тренер, медіа-консультант, старший радник Програми У-медіа

Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з семінаром (проживання, харчування, проїзд).

Останній день прийняття анкет: 17 червня 2013 року (18.00)
Контактна особа: Юлія Гуза, офіс-менеджер АУП
Тел. (063) 1420961

Онлайн анкета

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу. Інформація, представлена на семінарі, є відповідальністю Академії Української Преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк.

Trackback from your site.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.