19-20 серпня 2014 року в м. Києві Академія української преси у співробітництві з Представництвом Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та Центром громадянських ініціатив запрошують журналістів до участі в семінарі «Як писати про адміністративну реформу»

Академія української преси у співробітництві з Представництвом Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та Центром громадянських ініціатив запрошують журналістів до участі в семінарі «Як писати про адміністративну реформу», який відбудеться 19-20 серпня 2014 року в м. Києві.

У заході беруть участь:

    • Міріам Космель, керівник Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу;
    • Валерій Іванов, президент Академії української преси, професор, д. ф. н.;
    • Віталій Загайний, голова Центру громадянських ініціатив, заступник голови Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, ЖКГ та будівництва;
    • Інна Гадзинська, медіа-тренер, редактор, керівник проектів у центрі «Корпоративні медіа»;
    • Анатолій Ткачук, радник міністра регіонального розвитку, ЖКГ та будівництва.

Участь у семінарі – безкоштовна!
Організатори беруть на себе всі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням (сніданок, обід, вечеря, кава-паузи), а також трансфер учасників до місця події та зворотньо. Учасники покривають власним коштом витрати на проїзд до Києва та зворотньо.
Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Контактна особа:
Андрій Коваленко, координатор проектів АУП
телефон: 095 418 5537,
електронна пошта: a.kovalenko@aup.com.ua

Прохання заповнити анкету до 18:00, 08 серпня 2014 року
Заповнити анкету

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.