15-17 листопада – Міжнародний форум асоціації «Новомедіа»

15-17 листопада в Українському домі на Європейській площі у Києві відбудеться Міжнародний форум асоціації «Новомедіа» (Асоціація журналістів, видавців і мовців). Про це повідомляє у своєму блозі на «Українській правді» Руслан Кухарчук, журналіст, медіаменеджер, голова Асоціації «Новомедіа».

Протягом трьох днів на  Міжнародному форумі відбудеться 40 тематичних сесій, на яких виступатимуть 30 спікерів. Також відбудуться майстер-класи, виставки, круглі столи, ток- шоу, ярмарок медіавакансій і церемонія нагородження.

«Цього року вдосконалений формат заходу — учасників очікують нововведення. Втім , базовий пріоритет залишається незмінним — тільки кращі спікери та найактуальніші теми в сфері масмедіа», — повідомляють в оргкомітеті Форуму.

Подія представляє особливий інтерес для журналістів, редакторів, режисерів, продюсерів, представників прес-служб, копірайтерів, блогерів та фахівців нових медіа.

Нагадаємо, це вже третій Форум Асоціації «Новомедіа». У 2011 -му захід відвідали делегати з 10 країн, у 2012 -му спікерами були 45 ключових медіафахівців, які представляли «Інтер», ТВі , «Комерсант», Forbes, «1+1» , «Гала Радіо» та інші ЗМІ.

Міжнародний форум «Новомедіа» — щорічне масштабне журналістське подія в Києві. Це — платформа для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіасектору. Тут збираються представники світських і релігійних ЗМІ різних країн — фахівці телебачення, радіомовлення, газетно-журнального секторя, веб-проектів і нових медіа.

<iframe width=»420″ height=»315″ src=»//www.youtube.com/embed/HN4me_Zn5m0″ frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>

Trackback from your site.

Leave a comment

медиа-новости

все медиа-новости

Message from server: Gone. Check in YouTube if the id investigatorchannel belongs to a user. To locate the id of your user check the FAQ of the plugin.